Cilesite e nje shefi te madh

29/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kerkuesit kane studiuar per vite me radhe sjelljen e shefave duke u munduar te nxjerrin cilesite e shefave te ashtuquajtur te medhenj. Cilat jane cilesite – perveç aftesive te zakonshme te motivimit, komunikimit dhe organizimit, qe e dallojne nje shef te madh. Me poshte eshte nje liste e sjelljeve te pergjithshme te shefave te mire. Shefat e mire i bejne njerezit te ndihen te zgjuar. Shefat e mire, kur paraqiten ne nje mbledhje ose ne nje bisede private, degjojne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of