Cili do te jete epilogu i nje rruge

19/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  e E kemi fjalën për rrugën Durrës – Kukës – Morinë, për të cilën procedurat e tenderimit dhe përzgjedhjes së shoqërive të ndërtimit si dhe kostot e saj janë vënë në qendër të debatit politik dhe mediatik. Qeveria pretendon se procedurat kanë qenë tërësisht transparente dhe vendimet janë marrë pas një konsulence të mirfillitë teknike, mjaft të specializuar ndërkombëtare. Po kaq e pastër sipas saj, ka qenë edhe transparenca. Pala tjetër, opozita, pretendon se me tenderin e rrugës Durrës […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of