Cmimet do rifillojne rritjen

20/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Konferenca mbi Zhvillimin e Pasurive te paluajtshme ne vendin tone nxorri ne dukje tendencat e tregut te “real estate”. Problemet e legalizimeve dhe lejeve te ndertimit mbeten pengese, por kerkesa mbetet e larte dhe ndertuesit te sigurte per bizneset e tyre Kushdo, qe ka ne plan te investoje per te blere nje shtepi, do te paguaje me shume ne te ardhmen. Pas nje stanjacioni vitin e fundit, ekspertet tashme parashikojne rritje çdo vit te çmimeve per […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of