Cmimet do ulen perseri

18/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Tregtaret premtojne se çmimet e naftes ne tregun me pakice do te vazhdojne te ulen çmimet e naftes vazhdojne te shkaktojne debate dhe pakenaqesi per konsumatoret. Pavaresisht se muaji gusht solli per here te pare nje ulje te çmimeve pas shume kohe ne tregjet nderkombetare, masa e uljes ne tregun vendas duket se nuk i pergjigjet realitetit te tregjeve. Ne fillim te kesaj jave nafta ne bursat nderkombetare vleresohej me 113 dollare per fuçi. Krahasuar me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of