Çmimet e naftës bien

10/04/2020 10:04 AM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e kësaj të premteje.

Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 4.14 për qind dhe u tregtuan me 31.48 dollarë amerikanë për fuçi.

Ndërsa treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, ranë me 2.33 dollarë amerikanë dhe u tregtuan me 22.76 dollarë amerikanë për fuçi.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of