Çmimet e naftës pranë niveleve më të ulëta

16/06/2017 9:34 AM 0 komente

Çmimet e naftës ishin pranë niveleve të tyre më të ulëta mëngjesin e ditës së sotme.

Treguesit referencë për naftën e papërpunaur amerikane WTI, ranë me 0.1 për qind dhe u tregtuan me 44.49 dollarë për fuçi.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 0.1 për qind dhe u tregtuan me 46.97 dollarë për fuçi.

Indeksi i çmimeve të arit ishte në nivele të qëndrueshme, në 1.252.92 dollarë oër onz.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of