Çmimet e naftës shënojnë rritje

24/03/2020 9:31 AM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan rritje mëngjesin e ditës së sotme.

Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, u rritën me 5 cent dhe u tregtuan me 27.03  dollarë amerikanë për fuçi.

Ndërsa treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, u rritën me 73 cent dhe u tregtuan me 23.36  dollarë amerikanë për fuçi.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of