Coca – Cola Bottling Shqiperi: rritje 10%

09/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Si ka qene ecuria e kompanise suaj gjate vitit 2007r Qe nga viti 1994 e deri ne fund te vitit 2007, kompania Coca – Cola Bottling Shqiperi (CCBS) ka vazhduar te investoje dhe ky investim kap vleren prej rreth 27 milion euro dhe sot ka te punesuar direkt 240 punonjes. CCBS, paguan per taksa te ndryshme (taksa doganore, akcize, sigurime shoqerore dhe tatim fitim) mesatarisht ne vit 1.3 milion euro dhe per investime ne sektore te ndryshem (prodhim, shitje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of