“COVID-19 do të ndikojë planet e bizneseve, do të diversifikohemi edhe tek retail”

20/04/2020 12:19 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintJuxhin Balliu, CEO dhe menaxher i “MON CHERI”   “Institucioni” i kafesë, i shumëpëlqyer nga shqiptarët, është prekur rëndë nga COVID-19. Që prej ndalimit të hapjes së bar-kafeve, shumica e njerëzve e kanë zëvendësuar këtë me produkte të ngjashëm që mund të konsumohen nga shtëpia. Juxhin Balliu, Drejtor Ekzekutiv i rrjetit të coffee shop “Mon Cheri”, tha për “Monitor” se tashmë për klientët është bërë e mundur dërgimi i porosive në shtëpi. Përdorimi i shërbimit delivery, edhe pse zë një […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of