Dacia Lodgy

29/10/2012 1:41 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFamiljare pa pretendime Pa shitur shumë mend, ofron shumë hapësirë  dhe një prakticitet për t’u vlerësuar. Çmimi fillestar mjaft interesant, edhe pse makina ka shumë mungesa. ESP ofrohet vetëm me kërkesë për të gjitha versionet E thjeshtë, spartane, me një çmim fillestar prej vetëm 9.900 eurosh. Kështu prezantohet versioni bazë i gamës së modelit të ri Lodgy, monovolumi low cost i prodhuar nga Dacia. E gjatë 4,50 metra, ofron një hapësirë të pazakontë dhe, falë një kabinë mjaft praktike, përmirëson […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of