Debati qe vijon

28/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Debatit te hapur javen e kaluar nga revista “Monitor” mbi politikat bujqesore dhe zhvillimet ne kete sektor po i bashkohen gjithnje e me shume eksperte por edhe perfaqesues te qeverise. Debati vjen ne kushtet e rritjes se çmimeve te pothuajse te gjitha produkteve bujqesore dhe varesise ne nivele te larta te tregut tone nga tregjet nderkombetare. Kesaj radhe ju parashtrojme pergjigjet e intervistes me zedhenesin e Ministrise se Bujqesise, Ushqimit dhe Mbrojtjes se Konsumatorit Rexhep Shahu dhe Drejtorit te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of