Deklarimi i pasurisë, ILDKPKI: Zyrtarët të bëjnë dorëzimin deri më 1 qershor 2020

11/05/2020 12:07 PM 0 komente

Të gjithë ata zyrtarë që kanë detyrimin sipas ligjit që të plotësojnë deklaratat e pasurisë, si dhe ato të konfliktit të interesit, kanë afat deri më 1 qershor 2020 për të kryer këtë procedurë. Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave bëri të ditur se kjo thirrje për afatin bëhet në kushtet kur tashmë ka filluar lehtësimi i masave për të përballuar situatën e krijuar nga COVID-19. “Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of