Deti, gjithnje e me larg

13/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ibrahim Rexhepi Per tri dite radhazi javen e kaluar ne Prishtine eshte mbajtur Panairi i edukimit, bukurise dhe i turizmit. Qe te tri panairet ishin te vendosura ne hapesira tejet te ngushta te Pallatit te Sporteve. Jo vetem hapesira ka kufizuar numrin e pjesemarresve, por duket se as organizatoret dhe as pjesemarresit nuk e kane kuptuar seriozisht nevojen qe kosovaret t’iu prezantohet oferta turistike. Per kete tregon edhe fakti se ne diten e hapjes se panairit kane qene […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of