Dilemat ekonomike

25/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Nga Ibrahim Rexhepi Shanset e Kosoves per te tejkaluar prapambetjen ekonomike te trasheguar me vite Sadoqe ka mjaft fjale dhe premtime, si nga biznesmenet, ashtu edhe nga institucionet se Kosova do te ndihmohet per te tejkaluar problemet ekonomike e sociale qe ka, megjithate me me rendesi eshte te arrihet stabiliteti ne vend dhe Qeveria e Kosoves te shtrihet ne tere shtetin. Pastaj, nuk duhet nençmuar as gjendja ne Serbi, e cila mund te kete ndikim te drejtperdrejte ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of