Dimer ne Voskopoje

07/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Perpjekjet e zones per te ringjallur turizmin familjar dhe famen e dikurshme te skive. Mes problemeve te infrastruktures dhe lulezimit te tregut te shit-blerjes se tokes Ne dimer Voskopoja eshte ne ditet e saj me te mira per t’u vizituar. Edhe muajt e tjere te vitit nuk i perjashtoj, pasi zona ka nje klime te rralle e te paster. Kur shkon ne Voskopoje mes dashurise e bukurise per ate vend patjeter te mbeshtjell dhe historia, qe po e bukur […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of