Disa opinione lidhur me vleren e prones

14/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Anton Lezhja, ASA, CF* Drejtor Deloitte Albania sh.p.k. alezhja@deloittece.com Pas tetë vjet punë si vlerësues i biznesit dhe i pasurive të patundshme në rajonin e Ballkanit, po marr nismën për shkrimin e këtij artikulli, me anë të të cilit do të mundohem të shpreh disa nga veçoritë që shfaqen në këtë profesion në Shqipëri, por edhe më gjerë. Zhvillimi ekonomik ka sjellë në mënyrë të pashmangshme edhe ofertën dhe kërkesën për shitje apo blerje pronash. Motivet e këtyre […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of