Doganat, Gazheli: Tre prioritetet e këtij viti, nga lehtësimi i bizneseve te rritja e të ardhurave

04/02/2021 3:49 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTre prioritetet e këtij viti  janë lehtësimi i bizneseve nëpërmjet ofrimit të shërbimit pa burokraci, menaxhimi i problematikave të biznesit gjatë krizës COVID-19 si dhe rritja e të ardhurave doganore, deklaroi Drejtori i Doganës Shqiptare, Gent Gazheli në Forumin e Biznesit. Ai kujton se pavarësisht pandemisë, shërbimi doganor ka qenë aktiv 24 orë në 24 për biznesin. Madje Gazheli ka garantuar se Dogana Shqiptare përgjatë 2020 kreu detyrat e saj. Fjala e plotë: I nderuar President i Dhomës Amerikane të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of