Dollari bie, jeni rritet

09/03/2020 9:43 AM 0 komente

Jeni avancoi me më shumë se 3 për qind mëngjesin e kësaj të hëne kundrejt dollarit amerikan dhe u këmbye me 101.55 jen për dollarë amerikanë, njëkohësisht edhe niveli i tij më i lartë që prej nëntorit të 2016.

Monedha e përbashkët, euro, u këmbye me 1.1492  dollarë amerikanë, njëkohësisht edhe niveli i tij më i lartë në 13 muajt e fundit.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of