Dollari forcohet, jeni bie

28/01/2020 8:42 AM 0 komente

Dollari amerikan avancoi mëngjesin e kësaj të marte kundrejt jenit, duke u këmbyer me 109.01 dollarë amerikanë për jen.

Monedha e përbashkët, euro, ishte ën nivele të qëndrueshme kundrejt dollarit amerikan dhe u këmbye me 1.1022 euro për dollarë amerikanë.

Paundi britanik u këmbye me 1.3058 dollarë amerikanë, ndërsa kundrejt euros ai u këmbye me 84.43 pen për euro.

Dollari australian u këmbye me 0.6761 dollarë amerikanë.

Ndërsa dollari i Zelandës së Re u këmbye me 0.6547 dollarë amerikanë.

Yuani kinez u këmbye me 6.9755 dollarë amerikanë.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of