Drejt produkteve me te lira

12/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Te dalesh çdo dite per te blere produktet e konsumit dhe te blesh gjithnje e me pak. Ky eshte mesazhi i konsumatoreve te kontaktuar nga “Monitor” gjate javes se kaluar. Ndersa vazhdimisht bleresit jane ankuar per rritje çmimesh dhe privime nga disa produkte, javen e kaluar duket se deshperimi i tyre arriti ne kufijte e tij te permbajtjes. Nje pjese (dhe pse e vogel) e konsumatoreve blene nje buke 800 gr kundrejt 100 leke dhe nje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of