Drejt specializimit

27/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Mbeshtetja e agroindustrise, menyra per te nxitur prodhimin bujqesor. Nje studim i Universitetit Bujqesor te Tiranes vlereson se nevojitet menaxhimi i qendrueshem i burimeve te tokes Problemet qe mbajne peng bujqesine ne vendin tone tashme dihen dhe po vihen ne dukje gjithnje nga ekspertet e ketij sektori. Por, pak jane ata qe japin alternativa per te shmangur keto pengesa dhe per te nxitur prodhimin. Nje studim i kryer nga Universiteti Bujqesor i Tiranes sjell nje harte […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of