Drejtoj me rregulla te qarta loje

20/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Edlira Mali Menaxhere Ogilvy Albania Ajo është një femër gjithë energji. E di shumë mirë çfarë kërkon gjatë punës së saj dhe kërkon të arrijë gjithmonë rezultate. Biznesi është jeta e përditshme. Ndaj zgjedhja për të qenë pjesë e këtij sektori është diktuar që në momentin kur bën zgjedhjen për formimin profesional. “çdokush nga ne manaxhon diçka gjatë ditës së tij. Disave u bie të manaxhojnë gjëra të vogla, të tjerëve u qëllon të menaxhojnë kompani të mëdha. Mos […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of