Drite mbi miliardat e fshehura

13/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pas dy vjetësh negociata intensive, qeveria duket se e ka ndarë mendjen, madje për një “falje” më të madhe nga sa pretendonte biznesi. çfarë parashikon plani i ri financiar dhe miliardat që zhbllokohen E bëri Moldavia, shtet ky më i varfër ekonomikisht sesa ne, e realizoi së fundmi Greqia, fqinji dhe bashkëpunëtori më i ngushtë i Shqipërisë, nisur nga kriza ekonomike dhe në çdo pesë vjet e realizojnë shtete si Italia apo Spanja. Atëherë pse të mos ta ndërmarrim […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of