Dy produkte të reja sigurimi Jete nga SiCRED dhe rritje e cilësisë së shërbimit për produktet ekzistuese.

05/04/2021 10:34 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Mbi 340.000 Euro dëme dhe mbi120 klientë janë dëmshpërblyer dhe trajtuar nga SiCRED si pasojë e COVID-19,nga fillimi i pandemisë.   Intervistë me z. Genc Koxhaj, Drejtor i Përgjithshëm i SiCRED sh.a., Shoqëri Sigurimi Jete dhe Zv. President i Shoqatës së Siguruesve të Jetës, Pensioneve dhe Fondeve të Investimit.   Cili është ndikimi i pandemisë së COVID-19 në tregun Shqiptar të Sigurimeve? Pandemia, që në Shqipëri i ka nisur efektet e saja në fillim të 2020, padyshim siç ka […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of