Dy telefona te levizshem nga LG Electronics

06/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint KE590 i-mode dhe KG291 i-mode   KG291 i-mode, është një model i ri i hedhur së fundmi në treg nga shoqëria LG Electronics, i cili gjendet në dy versione, kafe dhe blu e errët. është një aparat GPRS, që duron shërbimet i-mode, me një peshë të reduktuar (92 gramë) dhe skicuar me elegancë në të cilën radioja dhe muzika do të jenë gjithnjë të pranishme. Falë shërbimit i-mode, do të jetë gjithnjë e mundur të mbahet kontakti me postën […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of