Dyqanet, bien cmimet

08/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela çmimet e dyqaneve ne kryeqytet kane rene deri ne 20% gjate janar-shkurtit te ketij viti. Agjentet imobilare parashikojne se çmimet nuk do te rriten me dhe ne mjaft zona do te shkojne drejt “normalitetit” Po i vjen fundi rritjes se pandalshme te çmimeve te dyqaneve apo njesive te tjera tregtuese, sidomos ne kryeqytet. Te dhenat me te fundit nga tregu vendas, ndertuesit dhe agjencite imobilare, konfirmojne nje renie te çmimeve te njesive te tregtimit ne kryeqytet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of