E bukur, e mire dhe e arritshme

23/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Per Mazda 6 erdhi momenti i nje rifreskimi ne aspektin estetik dhe i disa permiresimeve ne aspektin teknik e mekanik. Modeli i ri vjen me nje imazh dinamik dhe solid, qe karakterizonte edhe versionin e shkuar. Nder risite kryesore te Mazda 6 Facelift mund te permendim perdorimin e motorit te ri me benzine MZR 2.0 DISI, si dhe optimizmin e gjithe games ekzistuese te motoreve. “Fytyrë e re” Ndërhyrjet kryesore të kryera nga projektuesit japonezë kanë prekur pjesën ballore […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of