Ecuria e të ardhurave dhe fitimeve

13/07/2020 12:31 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Sipas të dhënave të Qendrës Kombëtare të Biznesit, deri në vitin 2018, kur janë të disponueshme informacionet, kompania më e madhe në vend për nga të ardhurat është “Lajthiza”. Të ardhurat e kompanisë në 2018 u rritën 43%, krahasuar me 2017. Për vitin 2018, kompania realizoi rreth 1,2 miliardë lekë të ardhura nga 882 milionë lekë në 2017. Kompania “Uji i Ftohtë Tepelena”, në vitin 2018, realizoi rreth 1,1 miliardë lekë të ardhura. Në krahasim me 2017, të ardhurat […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of