Edhe serbet interes ne tregun e pakices

25/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kompania serbe Delta Holding, sipas burimeve te saj, po shikon me interes zgjerimin e tregut te saj ne Shqiperi dhe Kosove ne tregun e pakices, por edhe ne ate te sigurimeve Tregu i shitjeve me pakice, gjithnje e me shume po terheq vemendjen e investitoreve te huaj. Pas italianeve, eshte biznesi serb, i cili po studion mundesine per t’u zgjeruar ne terren ne te gjithe rajonin, perfshi edhe Shqiperine e Kosoven. Interesi nuk eshte vetem ne hapjen e qendrave […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of