Editioral:BARAZIMI me FITIMTAR

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

Zgjedhjet e përgjithshme të 28 Qershorit 2009 patën dy mesazhe kryesore.  Një mesazh i rëndësishëm është se dy partitë më me peshë të jetës politike shqiptare (PD-PS) e mbështetën fushaten e tyre tek “ndryshimi” dhe ky ishte mesazhi që pati kapjen më të madhe tek votuesi. Nuk ka pikë dyshimi që populli votues shqiptar ka dhënë një mesazh edhe më të qartë. Ai realisht kërkon NDRYSHIM! Si më të majtë ashtu edhe më të djathtë. Këtë mesazh e përçoi në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of