Editioral:Shanse per ndryshim

13/06/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Zgjedhjet gjithnjë shoqërohen me një dozë shprese dhe optimizmi nga publiku dhe pritshmëritë për rezultatet e qeverisjes që del prej tyre, mbeten gjithnjë të larta. Deri më tani partitë kanë ditur të servirin imazhe të kuruara mirë mediatikisht të mitingjeve elektorale dhe po kaq mirë janë kujdesur për mesazhet politike sesa ato publike, dhe fare pak kanë tentuar të hedhin dritë mbi programet e ardhshme qeverisëse. Deri diku, kjo mënyrë ka funksionuar për të entuziazmuar përkrahësit apo sygjestionuar edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of