Editorial: rPaqjar me cmimet e larta te naftes

29/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Asnjehere nuk vonon te shfaqet ne te gjitha ekranet e televizioneve shqiptare, kryetari i shoqates se hidrokarbureve per te bindur publikun mbi logjiken e ekonomise se tregut per rritjen e çmimeve te karburanteve. Sa here qe çmimi ne burse rritet, ai ben avokatin e reagimit te menjehershem te kurbes se rritur. Keto dite ai ka munguar, nuk shfaqet dhe nuk jep asnje argument lidhur me mosreagimin e tregut shqiptar te hidrokarbureve kur çmimet ne burse kane shenuar nje ulje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of