Efektet nga rritja e cmimeve- Coca-cola e perfshire ne vorbull

28/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Flet drejtorja e pergjithshme, Flora Lami. Si do te reagoje kompania ndaj rritjes se kostove te lendeve te para, karburanteve e energjise. Frika per renie te konsumit te pijeve freskuese si rrjedhoje e renies se fuqise blerese nga shtrenjtimi i çmimeve te ushqimeve Ne 4 vitet e fundit, kompania Coca-Cola Bottling Albania ka rifituar terren duke e rritur ecurine e saj dhe volumin e shitjeve. Ne vitin 2007, bilanci i kesaj kompanie u mbyll me nje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of