Efekti i uljes së çmimeve pritet pas dy viteve

22/07/2019 6:31 PM 0 komente

Flet Jonian Antoni, Century 21   Jonian Antoni, drejtues i agjencisë Century 21, thotë se në fillim të vitit kishin pritshmëri të ulëta për çmimin e qirave të njësive tregtare nga lirimi i pikave të basteve. Sipas tij, çmimet qëndruan stabël në 6 muajt e parë të vitit. Efekti në uljen e çmimeve pas lirimit të hapësirave nga lojërat e fatit dhe kazinotë, sipas Antonit, pritet pas dy viteve. Është vënë re se është rritur oferta për njësi biznesi. Si […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of