Eksploroni industritë moderne dhe krijuese

02/04/2018 11:06 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Radmilo Vlacic, Menaxher i Përgjithshëm i Philip Morris Albania dhe Zv/President i Dhomës Amerikane të Tregtisë në Shqipëri   “Nëse duam një klimë tërheqëse dhe të qëndrueshme biznesi, së pari, çfarë na duhet, është përfshirje më reale dhe më e strukturuar e komunitetit të biznesit dhe investitorëve të huaj, në proceset kyçe të vendimmarrjes”. Në një intervistë për Monitor, Radmilo Vlacic, Menaxher i Përgjithshëm i Philip Morris Albania, që sapo është zgjedhur edhe Zv/President i Dhomës Amerikane të Tregtisë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of