Ende asnje projekt

23/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKur na ndajne vetem dy muaj nga nisja e zbatimit e nje sere aktesh te reja ligjore ne fushen e tatimeve , qe ne thelb kane perdorimin masiv te arkave regjistruese, nga Ministria e Financave dhe nga Drejtoria e Pergjithshme e Tatimeve vjen pohimi se ende nuk ka asnje projekt per vendosjen e tyre. Burime zyrtare ne Ministrine e Financave deklarojne se kreu i institucionit, Ridvan Bode, ka kryer nje sere takimesh me disa kompani qe importojne dhe tregtojne arka […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of