Energji edhe nga bio-karburantet

18/02/2008 12:00 AM 1 koment

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Nini MANO -Mberrijne kerkesat e para: “Green Energy & Marseglia Group”- Shqiperise dhe biznesit i hapet nje fushe e re per te fituar, duke prodhuar karburant per djegie, por jo nga nafta. Bio-karburantet tashme e kane te hapur driten jeshile. Vetem para pak ditesh, Kuvendi miratoi nje ligj, qe lejon edhe ne Shqiperi prodhimin e ketij burimi energjetik Interesi per burimin energjetik te biokarburanteve ne Bote eshte rritur se fundmi me vendosjen e kushteve te Protokollit te Kiotos […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

1
Komente

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
I bajraktari Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
I bajraktari
Guest
I bajraktari

ka bio karburante ne Shqipri