“Është rritur kërkesa në teknologji, ndikim pandemia e fiskalizimi”

09/11/2020 12:24 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintArmand Sharra, Administrator i “Infosoft Systems”   Rritja e kërkesës për teknologji të re nga bizneset doli në pah, sidomos në muajt e parë të pandemisë, por kjo vazhdon të jetë e lartë edhe sot. Armand Shara, administrator i “Infosoft Systems”, pohon se kjo vjen si efekt i tre faktorëve: së pari pandemia, së dyti fiskalizimi dhe së treti, maturimi i biznesit. Por pesha e secilit prej tyre në kërkesë mbetet e paqartë.   COVID-19 detyroi si individët edhe bizneset […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of