Është shumë e ndërlikuar

20/11/2017 12:18 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBotuesit nuk duhet të tregohen vetëm të kujdesshëm ndaj Facebook dhe Google, por ata duhet edhe të punojnë së bashku me ta. Lëshimet e reja nga firmat e mediave sociale nuk pritet që t’i ndihmojnë shumë botuesit   Në muajt e fundit, Google dhe Facebook kanë bërë ndryshime të shumta në platformat e tyre, të cilat mund të kalojnë pa u vënë re nga miliarda përdoruesit e tyre, por jo nga agjencitë e lajmeve. Facebook filloi të shfaqte logot e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of