Fableti më i ri është Pantech Vega N0 6!

11/02/2013 3:01 PM 0 komente

Para pak kohësh flitej për modelin e ri të fabletit Android, Pantech Vega No. 6, ndërsa tani, modeli me ekran të ndjeshëm në prekje 5.9 inç, ndërfaqe në Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 piksel, është bërë zyrtar. Pantech Vega N0 6 vjen me Android 4.1.2 Jelly Bean dhe mbështetet nga procesori quad core Snapdragon 1.5GHz dhe posedon 2GB RAM dhe 32GB memorie të brendshme. Për më shumë, pajisja ka edhe portën për mikro SD kartelë për memorie shtesë, si dhe dy kamerat, njëra 13MP […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of