Facebook nis të fshehë numrin e like-ve

30/09/2019 11:41 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Facebook ndjek Instagram, eksperimenton fshehjen e pëlqimeve në një postim   Facebookka nisur zyrtarisht të fshehë numrin e pëlqimeve në një postim. Ashtu siç ndodhi më parë me Instagram, funksionaliteti, i zbuluar disa javë më parë nga eksperti Jane Manchun Wong, do të fshehë numrin e like-ve dhe reagimeve për të gjithë, përveç autorit të postimit, i cili do të jetë ende në gjendje të shohë numrin e saktë të personave që kanë shprehur vlerësimin e tyre.Testi ka nisur […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of