Fasoni, shansi gjerman

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Kompanite gjermane te veshjeve po kerkojne ndermarrjet shqiptare te fasonit. Shansi qe troket, por qe duhet shfrytezuar. Pas delegacionit prej 13 kompanive gjermane vendasit kane nisur te realizojne provat e para. A do te arrijne te firmosin kontratat dhe te konkurrojne bindshem ne rajonr  Gjermanet nuk kane ngurruar qe te investojne ne vende te ndryshme te Ballkanit, por tani ata duket se i kane kthyer syte nga Shqiperia. Vizita e 13 kompanive te rendesishme gjermane te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of