Fasonistet reksplorojner Shqiperine

10/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintShume eksportues jane duke reksploruarr tregun vendas, duke hapur dyqane per shitjen e prodhimeve rmade in Albaniar. Drejtuesit e kompanive shpjegojne pse kane ndermarre keto nisma, perparesite dhe mangesite e konkurrimit ne nje treg kaq te vogel me larmi Nga Laura Cela Kur shumë ndërmarrje të përpunimit me material porositës (fason) janë duke u përpjekur për të rritur eksportet e tyre drejt vendeve të Bashkimit Europian, të tjera kanë drejtuar vëmendjen ndaj tregut vendas. Duket se gjatë viteve të fundit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of