Faza e re e zhvillimit te biznesit

10/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Biznesi shqiptar nuk eshte me ai i para 10 viteve. Teksa tregu maturohet, konkurrenca rritet, konsumatori kerkon gjithnje e me shume cilesi, tregjet hapen, ciklet e jetes se produkteve ndryshojne edhe kompanite (sidomos ato te medha e te mesme) nuk mund te qendrojne indiferente ndaj ketyre zhvillimeve. Praktikat moderne te menaxhimit, perkushtimi ndaj cilesise, permiresimi i marredhenieve me punonjesit sa vijne e dalin me ne pah dhe behen te domosdoshme per mbarevajtjen e suksesshme te nje biznesi. Kete e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of