FERRARI 488 PISTA SPIDER

24/06/2019 5:30 PM 0 komente

Receta është ajo e modelit coupé: 50 kf më shumë, 40 kilogramë më pak, aerodinamikë më e mirë dhe aset i dedikuar. Rezultati? Një makinë ekstreme, sigurisht, por gjithashtu tepër e këndshme në rrugë   Një model Ferrari Pista në rrugë duket pothuajse një kontradiktë. Por nuk është kështu, veçanërisht nëse, ashtu si makina që po drejtoj, ka një çati që hapet dhe, për pak sekonda, e kthen atë në një spider të mrekullueshëm. E hapur, modeli 488, me dy […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of