Fiat 500, zbuloni detajet e modelit të ri elektrik

10/08/2020 11:52 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kompania torineze ka krijuar modelin e ri elektrik me karikim të shpejtë, teknologji e lartë në bord dhe mbulesë prej xhami. Një çmim prej 34.900 euro   Fiat-i ka hapur mundësinë e porosive për versionin e ri të modelit sedan, 500 elektrike. Pasi zbuloi modelin kabrio në mars, kompania torineze prezantoi modelin e ri me bateri, i cili karakterizohet nga një pjesë e sipërme panoramike me xham. Modeli 500 është fillimisht i disponueshëm në versionin “Prima” me një çmim […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of