FIAT 500L

16/10/2017 4:10 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNga gama Fiat, e gjitha e përditësuar, provuam modelin Cross, më të lartë nga toka dhe me Mode selector. Sjellje e sinqertë dhe motor 1.6 i fuqishëm   PЁRFAQЁSON versionin më aventurier të tre modeleve të reja Fiat 500L. Vërtetë, modeli Cross nuk ka traksion integral, por mund të mbështetet në një karroceri më të lartë 2.5 cm, gjë që i dhuron një lloj lirie manovrimi jashtë rruge, në terrene mesatare-të lehta. Kjo, edhe për shkak të pranisë së Mode […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of