Firmatto “mania”

18/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNga Magdalena Alla Biznesi i luksit: Shqiptaret po rendin gjithnje e me shume pas veshjeve e aksesoreve te ashtequajtura ‘firmatto´. Nga syzet 500 euro, kostumet e veshjet e shtrenjta deri ne çantat qe kulmojne ne 1300 euro. Cilat jane shtresat qe nuk po ngurrojne te shpenzojne shume per te “veshur” nje emer te madh Te vishesh me rroba te ashtequajtura ‘firmatto´ eshte ne mode, pasqyron kenaqesine e rehatise dhe hijeshise maksimale te pamjes, por edhe sukses e krenari. Ndersa per […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of