Fitime te luhatshme, me pak punonjes

05/09/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Bankat, në gjashtë muajt e parë të këtij viti, kanë pasur përgjithësisht një ecuri pozitive me rritje, për sa i përket aktiveve, depozitave dhe kredive, ndërsa kanë vazhduar të kenë luhatje të mëdha fitimesh nga njëri tremujor në tjetrin. Të dhënat bëhen të ditura nga raporti i tremujorit të dytë të të dhënave të paudituara të sistemit bankar, i publikuar nga Shoqata e Bankave. Gjithsesi, fitimi i Raiffeisen, bankës më të madhe në vend, ndikon dukshëm në ecurinë e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of