Fjalëkalimet më të përdorura në vitin 2020

30/11/2020 9:57 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Në vend të parë në klasifikimin e NordPass është fjalëkalimi “123456”, i ndjekur nga “123456789”. Podiumi plotësohet me “picture1”, në vend të tretë   1. Imagjinoni që duhet të gjeni një kod me gjashtë shifra. Me shumë gjasa, në një përpjekje të parë, shumë do të zgjidhnin një fjalëkalim banal, 123456. Dhe, do të bënin mirë. Ky është fjalëkalimi më i përdorur në vitin 2020, duke regjistruar 23.5 milionë adresa në rrezik. Tabloja (shqetësuese) del nga klasifikimi “200 fjalëkalimet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of